Urodziłem się w 1968 roku w Świeciu. Od urodzenia mieszkam w Świekatowie, miejscowości położonej na skraju Borów Tucholskich. W Bydgoszczy ukończyłem szkołę średnią i studia. Obecnie zawodowo zajmuje się nieruchomościami.

Moją największą pasją jest fotografia przyrodnicza, której staram się poświęcać jak najwięcej czasu. Fotografuję także tematy związane z religią, najczęściej krzyże kościoły i cmentarze. Dokumentuję również życie społeczne w mojej rodzinnej miejscowości. Próbuję także swoich sił w fotografii ślubnej. Od 2005 roku jestem członkiem Okręgu Kujawsko-Pomorskiego Związku Polskich Fotografów Przyrody. Brałem udział w kilku wystawach zbiorowych i indywidualnych, współpracuję z prasą lokalną. Moje zdjęcia znalazły się w kilku wydawnictwach albumowych oraz w licznych publikacjach promocyjnych. Prowadziłem także kursy fotografii dla młodzieży, których plonem były albumy fotograficzne o Świekatowie i Drzycimiu.

Fotografuję sprzętem Canona. Obecnie posiadam aparaty EOS 40D, 7D i obiektywy: Sigma 10-20, Tamron 17-50/2.8, Sigma 17-50/2.8 OS, Canon EF 70-200/4.0 i EF 400/5.6.

Wszystkie zdjęcia i teksty umieszczone na tej stronie są własnością autora i podlegają ochronie prawnej. Jakiekolwiek ich wykorzystanie możliwe jest po uzyskaniu pisemnej zgody autora.